| vicatih a întrebat:

Merg des la wc, si am dureri abdominale cand merg, ma dor si rărunchii, ce poate fi?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea ta de sanatate NU are nicio legatura cu momentul actual al ciclului menstrual, deoarece procesul hormonal de pregatire a ovulatiei nu este nici influentat si nici nu provoaca starile descrise. Ar fi cazul sa fii consultata cel putin de medicul de familie. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alimentația proasta, de la care apar problemele de rinichi. Încearcă să mănânci cat mai sănătos posibil, si sa bei multe lichide!

| Victoria18 a răspuns:

Probleme la rinichi, posibil.

| vicatih explică:

Am uitat sa menționez ca sunt în sapt. Fertila. Poate fi de la asta?