| Possible a întrebat:

Cineva a avut dureri abdominale dupa menstruatie? Mai puternice ca inainte sau in timpul ei?

3 răspunsuri:
| BlackandWhiteMady a răspuns:

Nu e chiar asa cum a spus Jucarie123 pentru ca mie prima oara cand mi-a venit nu m-a durut tare dar mai am unele perioade din an cand imi vin niste dureri mai ceva ca o operatie pe viu. Difera de la persoana la persoana.

| Jucarie123 a răspuns:

De obicei apar in timpul menstruatiei happy Ti se incordeaza muschii abdominali tare si nu prea te mai poti controla happy Daca este prima ta menstruatie te va durea destul de tare dar dupa te obisnuiesti

| Possible explică (pentru Jucarie123):

Am mentruatie de 6 ani. happy