| anonim_4396 a întrebat:

Mergeam cu trenul spre Iași și eram cu o puștoaică in vagon și fata si-a tras fusta in jos si nu avea chiloți pe ea pentru 4 secunde și mie nu mi-a venit să cred, mi-am luat inima in dinți și i-am pus o mână pe o țâță, am sărutat-o că era superbă nebuna și până la urmă am făcut acolo în compartimentul de la tren fără prezervativ un sex normal rapid pentru că nici eu nu aveam prezervativ nici ea.

Au trecut 2 săptămâni de atunci sî acum văd că îmi miroase capul penisului tot timpul chiar și dacă mă spăl a uree nu sțiu a ce miroase că miroase a penis dar mie nu mi s-a întâmplat. niciodată până acum ca penisul meu să miroasă a ceva, ținând cont că fac duș în fiecare zi.
mă refer să miroasă a ceva chiar și după ce mă spăl.
Acum parcă este uleos așa tot timpul și miroase exact ca la toaleta bublică pentru bărbați.

Ce se întâmplă șî cum să scap de acest miros!?

12 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Probabil ai o infectie. Poate fi orice, candidoza, gonoree sau altele. Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie si sa ii spui care e problema. Nu mai face sex neprotejat cu persoane necunoscute. Poti lua virusi foarte periculosi care iti pun in pericol viata.

| zilog a răspuns (pentru Dintrebare):

Nu mă sperie sida că se tratează cu pferfuzii cu argint coloidal ionic cu sarcini pozitive.

| Glenky a răspuns:

Nici tu nu te crezi amaratule. Puti a prost.

| Invictusman a răspuns:

Trebuie sa mergi la dermato-venerologie cât mai repede posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miroase a regret.

| StanaDavid2004 a răspuns:

Spala te mai bine

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!

TROLL!

| EllaAndreea1655 a răspuns:

Poti sa te infecteazi, sau poti dezvolta alte lucruri sau virusi, asa ti trebuie daca vrei sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe tine nu te mai vad moderatorii bgmspl

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Ionii pozitivi se numesc cationi.

| Adry05 a răspuns:

Du-te și scrie fantezii din astea pe vreun site unde lumea chiar e interesată

Răspuns utilizator avertizat