| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor, nu pricep de ce nu pot scapa de un miros urat in zona intima, ma spal in fiecare seara, a doua zi miroase la fel de urat, nu am facut sex niciodata cu o fata, de masturbare m-am lasat, nu pricep de ce nu pot scapa de un miros asemanator cu cel al spermei. Am avut candidoza pe penis acu 2 ani, nu stiu de unde a aparut, dar mirosul nu e de acum 2 ani, e de acum 6 ani.
Stiu ca la un moment dat m-am atins de o toaleta publica, cand am fost sa imi fac nevoile si de atunci mi-a aparut si candidoza pe penis, se poate sa mai fi luat vreo boala ceva de pe vasul ala de wc? Parca s-a accentuat mirosul de la acel moment.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Trebuie să mergi la un medic urolog sa te analizeze.
Acuma eu sunt fata si poate nu am cum sa iti dau sfaturile astea.Dar încearcă atunci cand te speli sa te speli si sub preput (apa simpla momentan, fără săpunuri si feluri de dus) iar după sa ștergi sa nu ramana umezeala.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la medic, daca zici ca... chiar asa sta treaba. Dar nu ar trebui sa fie vorba despre o infectie sau ceva, poate doar ar trebui sa te speli mai bine.

| NotNamed a răspuns:

Du.te la un urolog ca va stii el ce sa faca. Vezi sa nu.l leșini pe medic din cauza mirosului pentru ca o sa ti.o analizeze îndeaproape, pipaind.o chiar

| Kalibi13 a răspuns:

Pentru ca labarii care nu fac sex cu fete si dau sfaturi urâtă altora asa pățesc, tu ma faci curvă eu te fac lasat, nu ai ajuns niciodată să pui mâna pe o fata, la cum le jignesti nu ma mir

| UltraBigBlackJuan69420 a răspuns:

Mai spalate la puta saracule