| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU, imi place de un baiat happy, ieri am fost afara si am stat cu o prietena mea si el a venit la noi cun un prieten de al lui, eu si ea vorbeam si el se uita tot la mine si eu la el. dupa ce pleaca ei prietenea mea imi spune ca asa se uita la toate fetele si ca lo vazut ca se gigulea cu una. oricum mie imi placea mai mult de el si el de mine ca am copilarit impreuna ma stie de mult timp, si la scoala. dar nu pot sa-i zic nimic sa e intr-o gasca de baieti. ziceti-mi ceva sfaturi plzzz, mie char imi place de el.happy si nu cred ca asa face cu toate fetele ca daca facea nu se uita la mine asa anii intregi

Răspuns Câştigător
| funditza_3597 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vezi cum se comporta cu tine daca te mai priveste asa... sa nu ii spui ca il placi pana ce nu esti siguara pe tine. oricum acest lucru te a lasat comfuza se vede Sfat:ai grija ce spui ce faci pentru ca numai tu o sa suferi din asta daca ieserau. funda?

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna happy
Daca tu simti si ai impresia ca el se uita la tine si chiar te place atunci de ce nu te duci sa il intrebi?
Sau si mai bine.Prietena ta ar putea avea dreptate si tu ai putea fi prea orbita de dragoste. Observa`i comportamentul acestui baiat timp de 3-4 zile si vezi daca se uita si la alte fete la fel,cu aceeasi intensitate.
Daca raspunsul este NU atunci fa`ti curaj si spune`i, cand sunteti doar voi 2, ca iti place de el.Nu conteaza ca este intr-o gasca de baieti laughing.Ce, tu nu ai prietene?

| speechless070 a răspuns:

Ufff.pai am o idee...fa-ti un id, pune-ti o poza sexy dar nu a ta un nume super tare gen pisikutza si pitziponceli din astea si vorbeste cu el pe mass fara sa stie ca esti tusau mai bine puneti nume de baiat asa si intreaba-l mai pe ocolite daca e cineva care ii place dupa ce spui ca tie iti place o tipa si nu stiu eu ce ii mai spui tu... daca el spune ca ii place de tine. atunci da-i semne mai clare ca il placi si din astea daca nu te-ai prins mai vb pe mess:speechless070 bafta

| Alinutza_9996 a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa ii raspunzi la gesturi.el va observa ca ii raspunzi. dupa aceea poti, de exemplu sa ii scrii o scrisoare, sa i-o dai pretenei tale sa i-o de-a lui. in biletel trebiue, nu doar sa scrii ca il placi ci sa ii crii mai explicit. incearca sa precizezi ca ai vazut ca se tot uita la tine si crezi ca te place intr-un fel anume.
Succes! Funda?