| marryy96 a întrebat:

Merita sa te razbuni pe fostul?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Doar dacă vrei să-i dai o satisfacție, arătându-i că încă îți pasă.
Nepăsarea, cea autentică, doare cel mai tare.
Nu-i da importanță și vezi-ți de viață!

| fabiola a răspuns:

Depinde ce simti, depinde daca se merita!

| Narfundo a răspuns:

Acum fie vorba intre noi. daca acest barbat te prinde dupa ce te razbuni pe el si iti fu.e o mama de bataie de nici nu sti ce te-a lovit, ce mai faci?! Hai sa fim seriosi nu traim in Italia si nici in Anglia.Aici te trezesti cu un cutit in burta si nu stie nimeni ce-i cu tine.
Succes cu razbunarea

| madyddd a răspuns:

Merita! Loveste-l draga in barbatie...(desi e cam dureros, cred ca o sa-l bagi in spital)...deci,intalneste-l undeva unde sunteti doar voi doi singuri si musca-l de organ-ul genital in cele mai dulci momente de intimitatetongue

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu, nu se merita sa te razbuni, lasa totul in seama soartei si a divinitatii..rau faci, rau gasesti!
O zi buna si frumoasa sa ai!

| Purec a răspuns:

Da. E cea mai dulce razbunare. Eu zic sa il prinzi si sa ii tai ouale

| Dr3yga20 a răspuns:

Fireste, arunca-i acid sulfuric pe fata si taia-i oulale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dr3yga20):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Ignora-l si cauta-ti iubirea in alta parte. Poate ca nu te merita.De ce sa iti patezi obrazul? Ignoranta, doare mai tare ca o lovitura reala.Numai bine.

| Ekcstsy a răspuns:

Indiferenta si nebagarea in seama sunt cele mai bune razbunari si iti dau o satisfactie deplina mai ales daca reusesti sa auzi macar ca se framanta ca nu plangi dupa el sau nu il cauti.

| Danutul22 a răspuns:

Depinde ce a facut.dar na. exista mai multe feluri de a te razbuna..de la ucidere la gelozie happy El ce a facut? Cum spuneam...e ceva sa il omori si altceva sa il faci gelos happy

| anonima3389 a răspuns:

Nu se merita.indiferenta doare cel mai rau.fii indiferenta, arata-i ca nu-ti pasa si nu-l cauta.va sufei mai mult decat daca te vei razbuna pe el.

| Amerilyse a răspuns:

Eu zic ca nu se merita...big grin

| marryy96 explică:

Dar poate asta chiar e cam dura razbunare ))))

| marryy96 explică:

Mersi de sfat dar eu am vurut ceva mai real...

| Purec a răspuns (pentru marryy96):

Se merita. Fa totul ca sa sufere. Nu lasa nimic pe divinitate. Razbunate. Fa-l sa vada ce a pierdut si sa sufere pentru asta. Fii rea si nemiloasa ca sunt sigur ca merita

| stefisortz a răspuns:

Da, dar nu foarte rau. numai daca te-a facut sa plangi