| SilentStriker a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje frumoase pentru ziua de nastere a doamnei mele diriginte. Funda pentru cel mai >frumos!big grin<
P.S: NU va apucati acum sa dati copy/paste la 100 de mesaje...va roghappy

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

LA MULTI ANI cu bucurie!
Casa, casa sa va fie,
Masa, masa sa ramaie
Iar in jurul ei sa vie
Oameni buni, de omenie,
Sa v-aduca veselie,
Ganduri bune, cumpatate si urari de sanatate
Zile multe si prospere, de la Dumnezeu putere,
Sa invingeti relele ce va-ncurca vietile!
Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna. Un zimbet la fiecare lacrima. O binecuvintare la fiecare pas si bucurie in fiecare zi LA MULTI ANI

| Danaberciu a răspuns:

LA MULTI ANI cu bucurie!
Casa, casa sa va fie,
Masa, masa sa ramaie
Iar in jurul ei sa vie
Oameni buni, de omenie,
Sa v-aduca veselie,
Ganduri bune, cumpatate si urari de sanatate
Zile multe si prospere, de la Dumnezeu putere,
Sa invingeti relele ce va-ncurca vietile!

| cicodor a răspuns:

Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna. Un zimbet la fiecare lacrima. O binecuvintare la fiecare pas si bucurie in fiecare zi LA MULTI ANI