| trollname a întrebat:

Mha daca iti place de un baiat dar el te uraste ce poti face sa il recuceresti? mai e posibil sad k eu nu stiu

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Nu cred ca te uraste in adevaratul sens al cuv. Poate l-ai plictisit cu anumite lucruri... Nu te enerva cand face si el la fel, nu rezolvi nimic. Sa ramai calma cand este enervat si sa-i raspunzi cu un zambet decat sa te certi cu el.

2 răspunsuri:
| TheWomanInBlack a răspuns:

Depinde care e motivul care l-a facut sa te urasca. Daca nu i-ai dat un motiv intemeiat sa o faca, nu vad de ce nu l-ai putea recucerii.Incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui ce simti. Sper ca te-am ajutat:*

| neutrino a răspuns:

Nu putem fi iubiti de toti! Daca el nu te (mai) vrea, asta e! Orice relatie are si un sfarsit.