| Ioana99cool a întrebat:

Mi-a placut de un baiat. Dar acum nu imi mai place.Prietena mea tot zice ca imi place si tot vb despre el.Nu il mai plac dar el nu stiu daca mai mai place. Poate e ea indragostita de el si da vina pe mine sa nu afle nimeni.Ma enerveaza cu lucruri ce tot la spune. Ce sa-i zic? Si apropo! Cum stiu daca ma mai place baiatu?big grin

2 răspunsuri:
| deyu1998 a răspuns:

Cu prietena ta vb la modul cel mai serios ca tu nu mai ai nici o legatura cu acel baiat. Daca intradevr e preitena ta va intelege daca nu va lasa de dorit. Si daca te place trebuie sa observi semnele, cum se comporta cu tine, e resectuos fata de tine.etc:*

| maryus24 a răspuns:

You just went full retard...