| Andrəi a întrebat:

Mi-a spus o prietena de ale surorii mele (una care ma place de ceva timp) a zis ca o sa vina la mine.
Eu i-am zis ok, ca oricum o sa fiu acasa si o sa ma uit la un film cu sora mea.
Ea mi-a zis ca ar vrea sa facem altceva si sa nu fie sora mea acasa.
Sora mea imi zice ca ea are glume din alea "Ca il cresc eu pe frac-tu","I-auzi Ca miercuri merg la Bărbata-miu" (dupa ce sora mea ii zisese sa vina la noi sa bem ceva). Eu am 14 ea 16 imi e sa nu cred ca vrea ea altceva dupa un film (mie chiar imi place fata nu doar sa o,ci persoana ei totul la ea,si nu as vrea sa o pierd doar pentru ca fac ceva gresit).
Nu imi e de barbatie ca nu am pe ce sa pun un prezervativ dar imi e frica sa nu ejaculez repede,de la stres sa ma balbai, imi e frica poate nu am erectie.
Ati putea sa imi ziceti un medicament care sa ma linisteasca, sau sa nu mai fiu asa stresat? Dau funda

2 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Hehe, lasă tinere toți am trecut prin asta și fără medicamente. Nu este draq chiar atât de negru. Sunteți până la urmă doi adolescenți curioși. Descoperiti-va singuri, nu-i o rușine dacă ești un pic stângaci, face parte din viață. Ea la 16 ani este asemeni ție, tremura din toate încheieturile gandindu-se la acel moment. Doar la suprafață poate este mai stăpână pe ea, dar sunt convins că interior și te aceleași emoții ca și tine. Hai..succes!

| Vitalyz a răspuns:

Medicamentul cel mai potrivit este increderea! Gandeste.te inainte ca totul va fi bine si asculta ceva piese de dragoste sau motivante.Iti recomand Madonna- Hung Up.Multa sanatate si succes!