| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus un baiat ca nu pot sa dezvirginez o fata cu prezervativ.Ii adevarat?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singurul lucru adevarat e ca si-a batut joc de tine

| AlleSss a răspuns:

Bună! Din contră, poţi dezvirgina o fată cu prezervativ, băiatul acela a râs de tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat ca dezvirginarea sa se faca intotdeauna cu prezervativul montat pe penis. Lubrefiantul aplicat pe prezervativ usureaza foarte mult penetrarea si se reduce foarte mult durerea pentru fata.

| neutrino a răspuns:

Acel baiat ti-a spus gresit, din nestiinta sau neputinta.

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si ai sa vezi ce se intampla.

| peperonies a răspuns:

Nu cred ca poti sa dezvirginezi o fata punct.

| iceman12 a răspuns (pentru peperonies):

Eu am intrebat ceva, da daca tu te caracterizezi pe tine in loc sa raspunzi n-am ce-ti face.

| peperonies a răspuns (pentru iceman12):

Ce rost are sa pui intrebarea ca anonim si dupa sa raspunzi ca user?

| RIze1KDE1LuNA a răspuns (pentru peperonies):

Asta e un raspuns demn de funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu.

| Alexandra4500 a răspuns:

Si asa copiii au copii