| Sophia1989 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia... dar ceva nu imi place...nu stiu daca sa ma ingrijorez...nu este in cantitate asa mare ca inainte...si tot citind despre menstruatie peste sarcina devin deja disperata... este a doua menstruatie dupa contact... am facut si 3 teste de sarcina incepand cu saptamna 5 de la contact care au iesit negative. Oare sa ma duc la medic, sa fac test de sange... sau am devenit deadreptul paranoica...nu mi s-a mai intamplat pana acum...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a venit a doua oara dupa contact si daca ai facut testul de sarcina si e negativsi nu ai simtome de sarcinacred ca nu ai motive sa te ingrijorezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca, conteaza. am mai auzit cazuri cand cateodata vine mai mult/ mai putin...si nu are lagatura cu sarcina. Adica, parerea mea, nu stiu ce sa zic