| Mirelaxxi a întrebat:

Buna, am o nelamurire.
Acum aprox o luna, am avut contact sexual, dupa 10 zile mi-a venit menstruatia, normal, 5 zile, ca de obicei. Dupa o saptamana de la menstruatie mi-am facut doua teste de sarcina care au iesit negative. Nu am niciun fel de simptom. nu ma dor sanii sau ceva. dar totusi, inca nu sunt linistita. As avea de ce sa ma ingrijorez?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Mai fă 2 teste să fii sigură. Și ia din alea mai scumpe, că sunt mai bune.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, pentru ca ti-a venit menstruatia, iar in acest caz sansele sunt 0 de sarcina.

| Steregoi a răspuns:

Contact sexual e si cand o ia in gura sau cand doar pune mana pe maciuca. Poate ramane insarcinata doar daca o ia in gura? laughing

| Mirelaxxi explică (pentru Steregoi):

Nu am fost atenta la ecprimare.
Contact sexual neprotejat, dar s-a terminat afara, nu in mine.

| Steregoi a răspuns (pentru Mirelaxxi):

Stai linistita ca nu-i nimic atuncea. Mormolocii au fost aruncati in masina de spalat si nu au ajuns in...