| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Mi-a venit menstruatia sambata dimineata. e de culoare inchisa si am avut si dureri ca pana acum dar trebuia sa tina pana vineri sau sambata dar azi am observat ca nu mi-a mai venit, adica miercuri. poate fi vorba de acele sangerari din timpul sarcini? vreau sa mentionez ca nu au fost cateva picaturi, a curs mai mult, ca de obicei

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, se poate sa fie vorba de o raceala, o infectie mai putin...se poate sa fie inclusa si o sarcina, dar nu neaparat.
Cel mai bine ar fi sa iti faci un test de sarcina sa fi sigura. Apoi, cine stie poate iti vine, si mie mi s-a oprit o zi apoi iar am inceput sa am menstruatia in continuare.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un test de sarcină, o răceală sau o dereglare hormonală.
Un ceai de crețișoară care este stimulent hormonal natural și reglează menstra.
Pa, pa.

| Miha1308 a răspuns:

Poate fi vorba si de o infectie sau o raceala.