| anonim_4396 a întrebat:

Menstruatia mi-a venit cu 4 zile inainte de termen,azi dimineata am observat ca sangerez,și încă o fac, contact sexual am avut acum 13 zile(Mentionez ca am avut câteva luni în care n am făcut nimic)intrebarea mea e poate fi menstruatia,e vorba de vreo dereglare hormonala sau posibile sangerari de implantare? am aceleași simptome ca la menstruatie,aceleași dureri, nimic nou. Poate a mai pățit cineva asa si imi poate da o părere.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu era nevoie sa pui intrebarea de 2 ori.

| Miruna1000002 a răspuns (pentru dullcat):

Nu imi apăruse prima dată, greșeala mea

| namgasitaltusername a răspuns:

Daca crezi ca e ceva grav du-te si fa o vizita la ginecolog.