| rodyana_6729 a întrebat:

Mi-a zis fostul iubit ca ma iarta pentru tot ce am gresit dar tot suparat e.Eu i-am zis sa ma ierte, doar atat, nu am adus vorba de impacare.Cand ne-am certat a zis ca rupe legatura cu mine total si ca nu ma imi ajuta cu nimic.Acum imi raspunde si la telefon, ma ajuta cu aproape orice ii cer si nu mai am nici ignore in lista lui de mess.Credeti ca as mai avea vreo sansa sa ma impac cu el cu toate ca atunci cand ne-am certat mi-a zis ca destinele noastre sunt total separate si chiar daca si-ar da seama ca aluat deciazia gresita cu mine tot nu ar ma fi? Daca da, ce ar trebui sa fac, cum ar trebui sa ma port sa nu il indepartez si sa il apropii din ce in ce mai mult? mi-e frica sa nu fac vreun pas gresit si sa stric din nou tot.PS:el are 26 de ani iar eu 22 si am fost impreuna 6 luni.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incearca prin a vb frumos de fiecare data cand vb cu el, prin a incerca sa fi langa el de fiecare data cand are nevoie de cineva.comportate cat ma bine si mai frumos posibil! daca vezi ca asta, ii va inmuia inima nu incerca niciodata sa-i sp sa va impacatzi, doar da-i de gand ca u esti acolo cu el si il vei astepta pana cand el va vrea din nou sa fie cu tine!
succes!

| Castiel a răspuns:

Ai o discutie sincera cu el... ce poate iesi rau?! Oricum daca refuza inseamna ca numa te iubeste e asa greu? Adevarat poate suferi dar stii adevaru sau nu?!

| AnGeL a răspuns:

Numai el iti poate da raspunsul la aceasta intrebare