| Alexandrux1997 a întrebat:

Mi-am facut o iubita de 4 luni dar nu stiu ce sa mai cred, adica eu simt in fiecare secunda nevoia sa o sarut si simt ca mai mult vreau eu decat ea, sincer nu stiu ce sa mai cred...

Răspuns Câştigător
| Wowhow a răspuns:

Da, probabil ca face asta pentru ca ea crede ca esti catelusul ei, cu care poate sa faca ce vrea si caruia nu trebuie sa-i acorde multa atentie. Daca te-ai schimba si ai fi mai indiferent fata de ea, ar vrea imediat sa te cucereasca si ar deveni mult mai afectuoasa.Incearca daca vrei.Asta e doar parerea mea.Bafta!

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Ei bine nu mai fi atat de sufocant(mie una mi-ar placea dar depinde de gusturi). Incearca sa fii putin mai indiferent si sa vezi ca imediat relatia se va imbunatati in sensul ca si ea se va implica mai mult. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy

| Wowhow a răspuns:

Ma bucur ca te-am mai lamurit cat de cat (sper) si mersi de fundita! Bafta inca o data cu iubita ta. Sper sa se rezolve si sa va fie bine. happy

| Hash001 a răspuns:

Oare ce poate fii mai mult de atat?