| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe 6tin (care este tinder pe windows phone). Cum functioneaza acest tinder? Ca n-am primit nici-un match pana acum.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primesti match daca esti o persoana dpv fizic atragatore pentru sexul opus

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si daca n-am primit match inseamna ca am primit numai "pass"?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic, inseamna ca nu ai atras nici o fata, personal mi se pare ok tinder mult mai buna ca multe aplicati sti din prima care te place sau nu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

La avatar port o camasa clasica - oare de la asta o fi? Mi-am intrebat psihiatrul care e femeie si mi-a zis ca nu-s urat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi o poza cu tine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu pot sa-ti dau poza ca dupa aia o salveaza astia

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe privat

| mihai69 a răspuns:

Probabil foarte puțini folosesc telefoane cu window$. Și dintre ei, și mai puțini acea aplicație.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Da, dar preia tinderu de pe Android(nu stiu cum sa explic)