| anonim_4396 a întrebat:

Ieri in sfarsit am primit si eu match pe tinder, îi zic "buna" la tipă, ea nu raspunde si azi mi-a dat remove. De ce? Ah si azi cica nu mai gaseste persoane near me. crying

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Decat sa pierzi timpul aiurea numai bine ai pune in aplicare sfaturile mele?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce sfaturi?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si baga culturism, cardio, imbracate mai frumos, vezi de una de acelasi valoare ca tine sexuala

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da ma imbrac frumos. Gen haine skinny nu-mi plac. Cardio fac - alerg pe stadion cat ma tine febra musculara. Culturism - fac si flotari.

| ValentinGeorge a răspuns:

Nu i-a placut de tine in mod special, altfel iti scria si ea. probabil te-a adaugat din plictiseala si ai inceput conversatia intr-un mod plictisitor. ii puteai spune sa iesiti undeva intr-un loc -festival, parc, etc- daca nici atunci nu zicea nimic nu iti merita timpul.

| anonim_4396 explică (pentru ValentinGeorge):

Sa o cer asa din prima?