| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un iubit de curând şi problema este că nu pare interesat de mine.
Mă sună doar de dimineață şi atât. Pe parcursul zilei nu dă niciun mesaj deşi este pe internet.
Nu prea ține legatura cu mine.
Sunt dezamăgită, dacă ar ține la mine. De cate ori pe zi ar trebui să mă sune?
Este de ajuns doar o dată?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Dar el?

| Violleta2022 a răspuns:

Barbatul ala este insurat, de aceea nu-ti da mesaje peste zi sau seara, ca-i cu nevasta-sa!

Cauta-ti un barbat singur si mai lasa amantalacurile, ca strici casa omului casatorit cu alta femeie si probabil cu copilasi.

https://www.tpu.ro/......i-vrea-sa/

| Crackman a răspuns:

Este complicat de zis...
Unele persoane nu sunt asa cu mesaje si prefera in realitate.
Adevarul este ca un cuplu normal ( la inceput ai nevoir de timp ) vorbesc de cateva ori pe zi.

| goguPatent a răspuns:

Asa cunatifici tu sentimentele? in numarul de apeluri pe zi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna-l și tu din când in când ca nu ești vreo reginawinking

| Together a răspuns:

Tu cat de des il suni / ii scrii? Iti raspunde?

| gogugogugogu a răspuns:

Nu, nu este de ajuns dar trebuie sa vorbiti, poate face asta ca sa nu te simti sufocata. Daca te suna doar o data dimineata pentru ca atat simte nevoia atunci...nu e suficient cand iubesti, e suficient doar intr-o prietenie cu beneficii...

| Kiran a răspuns:

Pai, iertare pentru interogare (nu e nevoie sa raspunzi, doar iti zic sfaturile pe care le-as fi dorit eu sa le aud in trecutul meu)
1. Cunoaste-l mai mult decat e necesar. Prin necesar gen, cum il cheama, varsta, inaltime, cum arata, prieteni, dar prin ceea ce vreau sa spun: "mai mult", ma refer daca locuieste cu parinti, "are probleme cu ei? ce face in timpul liber? de ce te-a dorit pe tine? cum a aratat asta?". Pare ceva prea multa gandire, dar te ajuta sa scapi de stres, mereu gandul ca. "daca nu ma mai vrea? ce am facut? daca se gandeste la fosta sau alta noua?", acum, nu e normal sa il intrebi astea pentru ca vei parea. stresanta si dominatoare. dar e pentru binele ambilor sa aflati o parte din istoricul vostru, pentru prevenirea viitoarelor certuri si daca merita sa continui ceea ce ati inceput.