| Bombonika111 a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon. Nokia 201. si am o problema la mesaje: cand primesc mesaje, mesajele se vad mari asa. si imi apare si destinatarul. si sub destinatar. si jumate de mesaj. Vreau sa apara mai mici inainte sa apas pe ele pentru a le vizualiza. stie cineva cum trebuie sa le fac din setari sa apara asa? Scuzati categoria, dar asta este ce'a mai frecventata si ma astept sa gasesc un raspuns care sa ma ajute. Funditapuppy dog eyes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca se rezolva la Dragoste si sex?

| Bombonika111 explică (pentru anonim_4396):

Am si mentionat, ca am pus la categoria asta pentru ca e mai frecventata si poate cineva ar putea sti, la celelalte categorii nu se uita prea multa lume. Daca nu vezi, nu mai intrebabatting eyelashes. Ok?