| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Heei! Am apasat pe cevaa la telefon si acum cand vreau sa trimit un mesaj, daca apas pe "A" imi apare "Cc" chestii din astea.Pe ce trebuie sa apas ca tastatura sa imi fie normala?

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca tasta steluta sau diez. O singura apasare sau mai multe in mod rapid te-ar putea rezolva.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa fie o tasta de genul TO sau asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in meniu la mesaje si dezactiveaza dictionarul pentru a putea scrie mesaje in mod obisnuit.Mult noroc.

| BrD a răspuns:

Ar fi fost mult mai usor daca spuneai si ce telefon ai. In mare parte este vorba de dictionarul T9. Deci, despre ce marca si model este vorba ca sa te invat sa dezactivezi T9?

| Madda16x a răspuns:

Poi incearca sa-l aprinzi si sa-l stinji... Daca nu mergi la un operator de telefon.[de unde ti-ai luat telefonul si o sa-ti zica ei ]
Fundapuppy dog eyes!