| BoOloveyou a întrebat:

Mi-am mintit prietenul si ne-am despartit. el imi cere sa ii demonstrez ca il iubesc pentru ca nu mai are incredere in mine.Si il inteleg. Spune ca daca ii demonstrez asta ne impacam.Problema este cum? Nu stiu cum sa-i demonstrez si sincer chiar il vreau inapoi.asa ca plz help meworried

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, am patit si eu asa, l-am mintit si mi-a spus ca nu va mai avea incredere in mine, ca nu poate uita si trece peste, am fost nevoita oarecum sa il mint stiu ca nu am procedat corect, dar asta e.
Si el mi-a spus ca sa ii demonstrez ca poate avea incredere in mine, dar a vazut ca regret sincer si ca l-am iertat si eu cand a gresit, astfel m-a iertat.Eu zic de acum inainte sa fi sincera cu el indiferent ce ar fi, eu mi-am invatat lectia, dar totusi ma gandesc ca si el a mai facut greseli in relatie si l-ai iertat, cand iubesti e bine sa ierti.Arata-i ca il iubesti, cauta-l, fi tandra cu el, comunica cu el, sa isi recapete increderea in tine, sigur va trece peste si va avea din nou incredere dar are nevoie de ceva timp.

2 răspunsuri:
| allyssa a răspuns:

Cred ca ar vrea sa-i demonstrezi facand sex cu el(daca inca nu ati facut) pentru ca altfel nu inteleg ce ai putea face ca sa-i demonstrezi ca-l iubesti.nu intelege ca te sfatuiesc sa faci asta ci iti spun ce cred eu din vorbele lui.sincer daca te-ar iubi ar avea incredere in tine si ar intelege si ierta minciuna ta, asta inseamna ca niciodata nu a avut incredere in tine si nu a fost convins niciodata ca tu il iubesti(altfel nu ti-ar fi cerut acum sa-i demonstrezi, nu?)

| BoOloveyou explică:

Pai si el a gresit dar mno.eu i-am iertat multe. da el tot da vina pe o deceptie anterioara si spune ca nu mai poate sa aiba incredere.si chiar nu stiu ce vrea exact nici el nu cred ca stiestraight face. azi e ok maine e total diferit.Prietenii imi spun ca nu ar trebui sa-l iert pentru ca m-a si inselat:-J... dar se pare ca sunt mai legata de el decat as fi crezut.si chiar il iubesc da el nu vrea sa inteleaga.mentionez ca e foarte orgolios si nu ar lasa nimic de la el:-J