| anonim_4396 a întrebat:

imi poate spune si mie cineva cum sa fac sa ma impac cu prietenul meu? m-am despartit de el pentru ca este foarte gelos si nu are incredere in mine.si acum imi este foarte greu fara el.astept sfaturile voastre!

1 răspuns:
| Brunetica a răspuns:

Buna! Si eu am trecut prin asa ceva,stiu cum e,e nasol sa stai si sa ta gandesti ce face pe unde e bla bla, fa-l sa vada ce a avut langa el adica cum sa faci sa isi dea seama sa te porti un pic cu indifernta,sa nu zica ca vai ce disperata esti dupa el cand vb pe mess sau la tel nu stiu cum vorbiti voi, nu vorbi de relatia pe care ati avut-o vorbeste cu el despre alceva si evital ca el singur va veni la tine dar daca il iubesti cu adevarat fa si tu primul pas dar cu toate eu as zice sa stai si sa mai astepti sa vina el sa zica, iti promit ca nu o sa mai fiu gelos ca asa fac ei happy pup :*