| Laviy a întrebat:

DAU FUNDA:* M-am impacat cu prietenul meu dar el nu are incredere in mine. Ce as putea face sa-i demonstrez ca imi pare rau ca l-am mintit si ca il iubesc? VA ROG NU VA BATETI JOC.

4 răspunsuri:
| sunita666 a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp cu ellstraight face sithinking fai un mic cadou spune-i un secret important silove struck. demonstreazai c nu t intereseaza alt baiat suucceshappy

| Anomar_5534 a răspuns:

Sa-i demostrezi prin anumite gesturi ca poate avea incredere in tine(cum ar fi sa acorzi tot timpul tau sau sa sa-i spui secretele tale ca sa vada ca tu ai incredere in el)si sa-i arati ori de cate ori ai opoturnitate ca il iubesti:*

| Anomar_5534 a răspuns:

Oportunitate*

| biencutza_9330 a răspuns:

Pai eu cred ca sa petreci mai mult timp cu el.sa ii povestesti totul despre tine.si cu timpul o sa prinda incredere in tine.happy