| bonhiboana a întrebat:

Mi-am spus o mica parte din poveste in, intrebarea trecuta. Desi am avut trei parteneri sexuali toata lumea crede ca prietenul meu actual este primul [ poate si din cauza ca nu obisnuiesc sa imi povestesc viata si baiatii cu care am mai facut`o nu au spus nimic, au fost cumsecade la faza asta ]. Cunosc alte fete carora le place sa sa zburde, azi le vezi cu unu, maine cu altu, si tot asa, tipele fiind virgine. Si culmea ca tot despre ele se zice ca sunt curve.

Intrebarea mea e alta : cum definiti cuvantul,, curva"?
Sunt o curva sau nu pentru ca am avut 3 parteneri sexuali?

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Nu mai, nu esti
lumea vb si nu trebuie sa ii asculti.
Daca u nu te consideri o curva si crezi ca esti pura atunci lasa i drk sa vb.de tampiti ca altfel nu stiu cum sa ii numesc

| andreea8pogner a răspuns:

Eu cred ca nu gandesc persoanele care zic cuvantul curva. curva e un cuvant foarte urat iar tu daca nu te consideri curva atunci nu baga lumea an seama lasa sa vorbeasca ce vrea, tu mergi tot anainte, Si eu am patit-o la fel dar nu ma intereseaza ce crede lumea, eu stiu ca nu sunt si nu ma mai intereseaza altceva. iar multe fete sunt virgine si zic ca sunt sfinte, dar alea fac sex mai mult ca noi si umbla doar dupa barbati cu bani, dar asa e viata trebuie sa mergi tot timpul anaint egal ce e, si sa nu te consideri curva

| andreea8pogner a răspuns:

Eu cred ca nu gandesc persoanele care zic cuvantul curva. curva e un cuvant foarte urat iar tu daca nu te consideri curva atunci nu baga lumea an seama lasa sa vorbeasca ce vrea, tu mergi tot anainte, Si eu am patit-o la fel dar nu ma intereseaza ce crede lumea, eu stiu ca nu sunt si nu ma mai intereseaza altceva. iar multe fete sunt virgine si zic ca sunt sfinte, dar alea fac sex mai mult ca noi si umbla doar dupa barbati cu bani, dar asa e viata trebuie sa mergi tot timpul anaint egal ce e, si sa nu te consideri curva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu + fetele alea virgine care zboara din floare in floare = curva laughing

deci nu esti big grin

| zinsi a răspuns:

Daca tu cand te uiti in oglinda te vezi ca curva...atunci da
si cum sa zic gura lumii nu o inchizi niciodata
si apropo sunt si curve care merita tot respectul.sunt femei care se vand pe bani pentru a-si hranii copii... fac asta pentru ca jigodia de tata il doare direct la cucu
tu vezi-ti de viata ta...ai o singura viata nu incerca sa o traiesti pe a altora

| toni_5904 a răspuns:

Nu cred ca te poate numi cineva asa, (daca nu au fost in aceeasi seara). O femeie care se desparte de doi barbati, iar altii doi mor din diverse motive, inseamna ca este "curva"? Eu consider ca este o luptatoare, o femeie care nu vrea sa fie singura.