| pynnk a întrebat:

Mi-am suparat iubitul..cum il pot impaca repede? mesaje ceva nu ne putem vedea, dar vorbim intruna la telefon

fundita pentru cele mai bune metode

3 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Fa-i dedicatie melodia asta! daca nu-i trece, fa-i papucii! http://www.youtube.com/watch?v=7PwuGHCO4Es

| Banncoti a răspuns:

Spune-i : scuze,sau iarta-ma,si zii ca iti pare foarte,spune-i ca nu mai faci, spune-i ca ai spus un lucru dar de fapt l-ai spus la repezeala, spune-i ca toti avem momente de superficialitate, spune-i ca ai face orice numai sa fiti iar cum erati, euforici cu capul in nori, inchisi intr-un univers in care doar tu si el aveati voie sa intrati. Sper ca te-am ajutat si sper sa primesc eu fundawinking. Bafta!winking

| CosminaCosmm a răspuns:

Pai..Sunal si spune-i ca tu fara el nu poti si plangi la telefon Spune-i ca pentru el faci ori si ce si dai dovada