| DoriB20 a întrebat:

Eu si iubitul meu vorbim de vreo 2 ori pe zi,dimineata putin si seara inainte de culcare(prin mesaje, sau cateodata la telefon).E normal?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu fie normal, vrei mai mult sau care-i faza?

| christall a răspuns:

E foarte bine, baietilor nu le place sa vorbeasca la telefon si daca vorbiti mai mult se plictiseste mai repede. Asa, aveti tot timpul lucruri noi pe care sa vi le spuneti.

| Miron_Liviu_1997 a răspuns:

Nu e nimic anormal in asta, ba chiar e foarte bine, daca nu intervine monotonia si daca va face placere la amandoi nu e nimic ciudat, insa mai rar asa relatii fara vreun interes.Parerea mea! :-)

| DoriB20 explică (pentru Miron_Liviu_1997):

Cum adica fara interes? :/

| Miron_Liviu_1997 a răspuns (pentru DoriB20):

Adica sa se culce cu tine(daca nu a facut-o)