| Ellutza16 a întrebat:

Am o problema! Mor de draciiii cand vad ca iubitul meu nu e asa de dragut si cand vorbim la telefon sau prin mesaje ca si atunci cand suntem impreuna. Ma ofticcc de mor! si el iubeste asta! x( De ce face asa! ca il baaaatlaughing

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Expresia persoanei iubite suparata cu boticu ala asa de dragut, eu nu ii pot rezista, de fapt mie imi plac toate femeile suparatehappyeu fac orice sa le vad expresia aia pe botic de suparate, mi se par asa de dulcerolling on the flooreu cand sunt suparat am o privire, vaii de zici ca am omorat pe cineva.

| Ellutza16 explică (pentru Liviu):

laughing) Ce dulceeeeeeeee! hehebig grin

| raluk27 a răspuns:

Pt ca e un idiot imatur?thinking

| Nayuky a răspuns:

E un joctongue

| UnCorpSanatos a răspuns:

Daca tot timpul cand vorbiti la telefon sau prin mesaje face asa e cam imatur, daca te supara glumele lui spune-i sa nu le mai faca cand va vedeti urmatoarea data, daca nu te supara inseamna ca doar te tachineaza,
ar mai fi o posibilitate daca doar uneori cand voribit face asa cel mai probabil este cu prietenii lui si vrea sa le arate cum isi permite sa vorbeasca cu tine. happy

| IonelaaaS a răspuns:

Ii place sa se joace cu tine, adica nu o face din rautate:*

| SAMM0603 a răspuns:

Asa imi face si mie. Mai si rade "malefic" cand vede ca ma ofticlaughing
Uneori ma prefac ca ma supar si ca ma oftic doar sa-l fac pe el sa rada love struck iubesc zambetu lui si momentele cand rade de fericirelove strucklaughing De multe ori l-am intrebat : de ce faci asa nesuferitule?
el : pentru ca te iubesc nesuferito si imi place sa te tachinezlaughing mi se pare ceva dragut puppy dog eyes

| OtipaOarecare a răspuns:

Daca nu iti place bate-l laughingglumesc.Sigur doar te tachineaza, iar daca te tachineaza inseamna ca te iubeste.Majoritatea fac asa, dar daca totusi te deranjeaza ar trebui sa ii spuihappy

| Ellutza16 explică:

Aiiii laughing Prietenul meu e plecat de cateva zile la tara sa faca sarbatorile pentru ca nu le-a fc de 2 ani cu familia lui si m-am gandit sa nu-l mai sun si sa fiu putin indiferenta concluzia? Merge. vede ca nu-l mai caut el fiind obisnuit sa-i trimiit mesaje acum imi trimite el mesaj si eu ii trimit doar un ":*" si ma suna mai des cred ca am facut bine sa fiu mai "rece" asa cum e si el sau a fostlaughing :*