| popmirgea1999 a întrebat:

MI-e atat de rusine sa.i spun unei fete ca o plac de mor!
Ea e mai populara, e mai iesita prin lume(adica mai iese prin oras pe cand eu nu prea) si plus de asta sunt sigur ca o sa ma refuze. Cand ne intalnim doar ne salutam si schimba vreo 2-3 vorbe nimic mai mult. SUNT TARE TIMID SI PLUS DE ASTA nu sunt chiar asa cunoscut. Ea ma stie, am fost colegi de clasa. SUnt sigur ca daca cumva o sa-i spun ma va refuza. Ei ii trebuie altceva.

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Atunci daca ei ii trebuie altceva, las-o frate in pace si cauta-ti una de nasu' tau, ce te milogesti atat p'aici?

| shadow72 a răspuns:

Ai mai pus aceeasi intrebare astazi

| neutrino a răspuns:

Persevereaza la fel cum o faci si cu aceasta intrebare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca stii si tu ca nu esti de ea, si esti constient ca te-ar refuza, ce mai vrei?
O incurajare sa te faci de rusine? Mai bine nu.
Pune si tu ochii pe una de nasul tau, mai putin populara, si in timp poate vei capata experienta in relatii, si vei umbla cu fete din ce in ce mai populare, daca asta iti doresti.

| TeckTonik997 a răspuns:

Aparentele inseala uneori, poate ti se pare tie ca e mai "iesita" sau cum ai zis, poate si ea are aceeasi parere despre tine, cine stie, daca nu incerci vei ramane cu regretul, crezi ca merita?