| popmirgea1999 a întrebat:

Imi place de o fosta colega. Ea e mai populara asa, e mai cunoscuta de lume pe cand eu nu prea sunt. Si cand ne intalnim doar ne salutam, nimic mai mult + de asta nu cred ca o sa am vreo sansa la ea, adica nicio sansa. Sunt prea timid ca sa-i spun+ de asta nu prea ies prin oras ca sa ma vada lumea, nu prea ma imbrac elegant si toti ma considera nebun, si, stiu sigur ca si ea a auzit asa ceva despre mine.(nu situ de ce sunt considderat asa, ce-i drept sunt o fire mai temperamentala) Ce sa fac? Multumesc frumos
sunt sigur ca ma va refuza daca cumva...

4 răspunsuri:
| skizz0 a răspuns:

Normal ca te va refuza. e populara deci vrea sa fie cu cineva popular asemeni ei, o sa te faci de ras daca o inviti la o intalnire si nu o sa mai pupi nici acel" salut". sper ca te-am ajutat big grin da-mi fundaaaaaaa

| Fernando9Torres a răspuns:

Ce sa faci? pai te urci pe...http://youtu.be/v3p1ymxzgGQ si in timp ce faci si tu ce o facut ala strigi tare "Te iubesc, fa Marieee"(sau cum o cheama pe ea) si o sa mearga 100%

| Asian a răspuns:

Intreab-o ce face ..cum o mai duce.dai de inteles ca o placi sau spune-i sentim. Tale si iti garantez eu ca daca nu e genu de fata rea sau daca te place o sa te accepte. daca nu aceasta fata nu e pentru tine.Bafta

| MihaiBucuresti91 a răspuns:

Vrei un raspuns din filme?- da tute bagate sin seama si intr-un an sunteti casatoriti.
Vrei un raspuns din viata reala?- du-te si bagate in seama, dai de inteles ca iti place de ea, sansele sunt mici dar nu ai nimic de pierdut.
Nu uita ca nici o treaba nu se face singurawinking