| popmirgea1999 a întrebat:

IMi place tare mult de o fosta colega. Am intrat de doua ori pe fb cu ea si nu mi-a raspuns. Ea e mai populara asa, mai cunoscuta etc. Cand ne intalnim doar ne salutam si schimbam 2-3 vorbe. Imi place atat de mult! As vrea sa mai intru pe ea dar mi-e rusine, am mai intrat dar nu mi-a raspuns. Pe mine toata lumea ma crede prost, fraier. Ea umbla doar cu de aia care sunt cunoscuti, se imbraca frumos, au haine scupme. Sa mai intru pe ea si sa ii spun ca imi place de ea, sa ii spun direct? Cand eram colegi ma intelegeam aproape cel mai bine cu ea din clasa. Ce sa fac? Jur ca imi place atat de mult, niciodata nu mi-a placut o fata atat de mult.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-i spune, cel putin nu pe fb!
Pai odata cand va salutati si schimbati 2-3 vorbe, intreab-o ce mai face si daca ar vrea sa iesiti candva

| Doub a răspuns:

Intra in ea tare si rupe-i un picior. O sa te adore.happy

| e1xtz a răspuns:

Asculta un 'batran' si nu-i spune ca o placi, ca mai sigur iti iei ''reject''..ramai asa prieten cu ea, si daca da alte semne mai vezi pe parcurs.