| xGloryaax a întrebat:

Mi im place un baiat ma cam tachineaza imi zambeste tot timpul de parca e setat imi spune ca imi sta bine cu ce sunt imbracata! ajutati-ma urgent

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii place de tine! Si daca zici ca si tie iti place de el...smug

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Pai...ia-l acasa ce mai stai!

| swet girl 22 a răspuns:

Inseamna ca te place, si daca si tu il placi ce crezi ca-i de facut?

| Brunetica a răspuns:

Pai nu iti place ca iti face complimente? lasa-l zica ce vrea el nu il baga in seama!

| SpecialGirl18 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?
care ii intrebarea?

| Bobby_3542 a răspuns:

Noi, baieti, de multe ori de aratam afectiunea tachinand... poti incerca sa flirtezi cu el sa vezi cum reactioneazatongue