| adiii1992 a întrebat:

am si eu o intrebare: am facut dragoste cu prietena mea cu prezervativ si dupa ce mi-am dat drumu am mai continuat cirk 3-5 min! faza este k eu eram ud langa "oua" dar mentionez k ea a avut orgasm poate cumva sa ramana insarcinata? prezervativul nu era rupt nu aveam nimic...dar ma gandesc k poate a curs de la mine pe langa inel?

Răspuns Câştigător
| nata2008 a răspuns:

Fii pe pace, sunt putine sanse, doar data viitoare fii mai atent, consecintele sunt prea mari.

| adiii1992 explică (pentru nata2008):

Mentionez k nu era in perioada fertila! doar k eram eu ud mai mult...

| Azµre a răspuns (pentru adiii1992):

De unde știi tu că nu era în perioada fertilă?
Ați făcut voi un calendar? Mă îndoiesc, durează cel puțin 6 luni să calculezi perioada fertilă.

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Orice e posibil. Data viitoare schimbă prezervativul.

| adiii1992 explică (pentru Azµre):

Dar ce sanse sunt? asta ma sperie!

| tzus a răspuns:

Sa ramana insarcinata nu e cum ai spune oua!

| AlexTma a răspuns:

Nu are nimic...este lichidul pe care ea il secreta, nu ai tu nimic si nu ai gresit nimic. Este absolut normal, prietena ta s-a simtit bine laughing Tine-o tot asa

| adiii1992 explică (pentru AlexTma):

Eu m-am gandit k nu m-am oprit dupa ce mi-am dat drumu am continuat in continuare din asta am zis:d