| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Mie ffff greu sa zic unui baiat NU crying
tot imi zice sa fim impreuna si tot ocolesc subiectul sad
cum sa zic nu dar sa nul ranesc si sa ramanem prieteni la fel de bunistraight face?crying

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O spui diplomatic că ai pe cineva că doar nu te-a câștigat la loz în plic!
Pa, pa.

| Anakatsu a răspuns:

Daca iti vei exprima sentimentele si ii vei explica cu calm ceea ce simti tu pentru el sigur nu se va supara sa ii oferi prietenia ta

poate asa va merge

| 21Ada a răspuns:

Asa procedeaza si cel mai bun prieten al meu si ma place de mult timp dar eu tot ii zic frate si din astea ca sa inteleaga ca el pentru mine ii ca un FRATE. nu poti sa zici NU pentru. ca o sa ii ranesti sentimentele.

| Valisha18 a răspuns:

Spune-i ca ti-ar fi greu sa fii cu el deoarece il iubesti ca prieten, si ti-ar fi greu sa-l iubesti ca iubit, sau ca ai pe cineva ( daca nu stie unde locuiesti, sau nu locuieste in zona, spune-i ca-i cineva din bloc pe care nu-l cunoaste).

| Blackwoman27 a răspuns:

Spune-i ckar ca intre voi poate exista doar o relatie de prietenie, amicitie nu o relatie de dragoste de cuplu sper ca vva intelege

| bebitica a răspuns:

Spune-i ca tii mult la el si ca n-ai vrea sa strici prietenia cu el.fii sincera si zi-i ca nu il poti privi ca pe un iubit, nu are rost sa il amagesti si nici sa-l minti. Deasemenea fa-l sa inteleaga ca cu insistentele lui creeaza o atmosfera ciudata intre voi ca si prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate straight face dar cand spui ca iti e frate si apoi te indragostesti de el straight face?
e urat pentru ca imi e frica sa nu-l pierd apoi ca si frate, iubit, prieten, coleg etc straight face