| Ađııa a întrebat:

big hug am si eu nevoie de un sfat: Cum sa i zic unui baiat ca nu vreau sa fim impreuna, fara ca sa-l ranesc, si sa ramanem prieteni?sad cel mai bun sfat primeste funditahappy >big grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cai verzi pe peretilaughing
Odata ce l-ai refuzat, l-ai ranit in orgoliu oricat de finut i-ai zice tu ca nu vrei sa stai cu el.Si tie ti-ar conveni sa fi doar amica cu persoana pe care o iubesti? Nu, normal.Mai bine sa nu o vezi si sa te minti ca o poti uita decat sa o vezi cum e aproape de tine si nu o poti atinge

| Lora a răspuns:

Pai ii spui ca nu-ti doresti sa strici relatia voastra frumoasa de prietenie pentru o relatie mai apropiata fiindca intr-o relatie de cuplu intotdeauna certurile sunt mult mai multe, si in plus tu tii la el doar ca la un prieten

| Doddel a răspuns:

Vreau sa ramanem prieteni si atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui` ca intre voi 2 va fi mereu o relatye de amicitie. nimic mai mult.`happy

| abracadabra_7763 a răspuns:

Poti sa ii zici simplu ca vrei doar sa fiti amici dar oricum, in orice mod i-ai zice il vei rani pentru ca tot un refuz e, dar e mai bine sa zici lucrurile pe fata. Daca e baiat de treaba si intelege veti ramane in continuare prietenihappy