| Jinxy a întrebat:

M-am despartit de un baiat cu care am fost 3 luni. Eu inca tin la el si mi-a zis ca si el ma iubeste dar nu vrea sa sufar si chesti din astea si ca ramanem prieteni foarte buni, BFF si l.am rugat mult sa se mai gnadeasca pana maine daca mai vrea sa fim impreuna sau nu. Am plans foarte mult.Cum pot sa-l fac sa vrea sa fie cu mine iar? Si daca zice nu, cum fac sa-l uit? va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| kantorlaurentiu a răspuns:

Vrei sa-l ai inapoi? depinde cauza din care v-ati despartit. daca e ceva minor o sa reusesti cu siguranta. vrei sa vezi daca el te mai vrea si inca vrea ceva de la tine? nu-i da nici un semn vreo 2 zile si daca el te suna sau iti da sms.merita sa te intorci(daca te suna batei niste apropouri si nu uita nu face pe disperata sunt baiat nu de mult am trecut prin asa ceva dar nepasarea e buna uneori chiar daca eu am fost de vina)pece...winkingsucces

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar tu știi, ce vrei? Când te desparți! Când vrei să fii cu el! Întâi să fii TU, coerentă în gândire și în sentimente, nu să îți schimbi ideile după ( direcția din care) / cum bate vântul.

| Anname a răspuns:

Daca a zis ca nu vrea sa te raneasca clar ii place de altcineva...si daca ai mai fi cu el.cand fata pe care o place va vrea sa aiba o relatie cu el.pentru tine va fi foarte rau si atunci vei suferii cu adevarat. asa ca mai bine incearca sa.l uiti sau arata-i ca nu poate traii fara tine

| fosnet a răspuns:

Chestia cu,,sa ramanem prieteni,, e clasica. As spune ca nu mai vrea. Apoi,prietena mea,intamplarile vin singure... Zambeste, bucura-te de vara, tu vei avea stele care stiu sa rada!

| ionutstrainu a răspuns:

Eu inca tin la el,esti sigura sau doar presupui,cum fac sa-l uit,nu stiu daca exista medicament pentru asa ceva daca suferi nu e vina nimanui suferi pentru ca sa infiripat un fir de iubire intre voi doi sa-ti dau un sfat nu incerca niciodata sa ti piept dragostei pentru c poti ajunge sa ranesti persoane care sunt nevinovate ex,parinti tai sau multi alti, asa c incerca sa lasi timpul sa le rezolve pe toate, nu incerc sa fiu pshiatru team dat doar un sfat