| cristina_3212 a întrebat:

Mie imi plac doi baieti si stiu sigur ca amandoi ma plac.Primul este frumos dar se poarta urat adica cand se enerveaza da in mine si ma injura.Al doilea nu este atat de frumos dar se poarta foarte frumos cu mine.Pe care sa il aleg?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Clar! a doua varianta... de ce sa stai cu cineva care te bate cand poti sta cu un baiat care tine la tine cu adevarat

9 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pe cel de-al 2-lea care se poarta frumos cu tine
nu conteaza cat de frumos esti

| DeeaBlondiii a răspuns:

Pe a; 2-lea normal... daca o sa te bagi cu primul o sa ai de suferit iar relatia voastra o sa fie ff scurta, ai sanse mai mari la fericire cu al 2-leabatting eyelashes:*

| pinkflower a răspuns:

Normal ca pe al doilea, sa stii ca altadata nu conteaza aspectul fizic si mai mult cel moral.
Primul e un mare jmecher si cine se crede el si asta poate nu o sa-ti placa.
Si da la primul baiat i-ar fi placut de tine nu ar da in tine si sa teinjure, te-ar respecta si s-ar purta finut.

Deci cu siguranta al doilea.winking

| lauracraciun a răspuns:

Clar al doilea.un baiat care te injura si da in tine nu merita nici sa-l saluti

| hahaha a răspuns:

Ia-l pe ala care te bate, ca o data cu bataia scapi si de celulita!

| M_3091 a răspuns:

Intr.o relatie sa stii ca respectul conteaza foarte mult. In locul tau l.as alege pe cel cu care as stii ca as putea avea o relatie de DRAGOSTE, nu de bataie, foarte frumoasa:*

| bump a răspuns:

Pai eu iti te sfatuiesc sa il alegi pe cel de-al doilea, cel care "nu este atat de frumos dar se poarta foarte frumos" cu tine happy.Mi se pare naspa un baiat care te injura :-s

| cici_4590 a răspuns:

Pe nici unu unul de la mine din clasa o place pe o fata da o ia demaxilar si ia scos o masea de acum dar armite la 30 de ani o omoara si problema la tine este e frumos dar se poarta urat il dai dracu nu este frumos gata pana aici restul nu mai conteaza deci niciunul. funda?

| georgiana31 a răspuns:

Logic si normal ar fi sa il alegi pe al doilea.frumusetea exterioara este trecatoare.cu timpul de vei obisnui cu cel de al doilea si il vei gasi frumos.happy