| sonike a întrebat:

Mie imi plac multe fete. si vreau sa vorbesc cu mai multe, dar daca nu stiu ce le place, ce le pot zice sa rada, sau nu stiu. sa se simta bine in compania mea. Si daca aflu ce le place, ce sa vorbesc despre acel subiect?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Uite,citeste asta si poate te dumirasti cum este cu cuceritul:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

| Azµre a răspuns:

Dacă nu le cunoști normal că nu știi ce le place.

| sonike explică (pentru Azµre):

E, si ce as putea face, sa le sara ochii pe mine. sa vorbeasca ele cu mine,, sau nu stiu. sa fac ceva sa merg eu la ele sa le vorbesc despre ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să-ţi placă de o fată, nu de o sută!
Prin comunicare se rezolvă tot.
Te pup!

| kiduţa18 a răspuns:

Alege-ţi o fată, nu zece! Şi poţi vorbi despre ce gusturi au, ce fac în timpu liber şi să le cunoşti mai bine. Dar dacă vrei să ai o realaţie, ai cu o fată, nu cu zece.