| LuffyPirateKing a întrebat:

Mie imi place de o fata din clasa a 8-a. Nu stiu cum sa-i spun pentru ca mi-e rusine sad. Adica daca ea o sa spuna la toata clasa si daca ma va face de ras. Nu stiu daca ea ma place. Cum as putea s-o fac sa ma placa si ea. FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| FloryBhăy a răspuns:

O vei pierde categoric....nu se sfarseste pamantul daca ii spui ce simti pentru ea...si cine stie? poate si ea te place dar si ei ii e rusine si asteapta sa faci tu primul paswinking

6 răspunsuri:
| BlackDice a răspuns:

Tu intai spune-i chiar daca se lauda, dar daca se lauda nu inseamna ca te place ci doar se da smechera! dar ca sa fi si mai sigur fa un gest frumos gen o floare, un mesaj de pe hartie de dragoste, sau chiar spune-i in fata tuturor ce simti!

| LuffyPirateKing explică (pentru BlackDice):

Imi Este RUSINE crying(( EU sunt mai rusinos

| LuffyPirateKing explică (pentru LuffyPirateKing):

Imi e rusine si sa ma uit in OCHII ei! sad

| BlackDice a răspuns (pentru LuffyPirateKing):

Atunci o vei pierde, iti va parea rau ca nu ai facut nimic si veti merge mai departe ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat!

| FloryBhăy a răspuns (pentru LuffyPirateKing):

O vei pierde categoric....nu se sfarseste pamantul daca ii spui ce simti pentru ea...si cine stie? poate si ea te place dar si ei ii e rusine si asteapta sa faci tu primul paswinking

| FloryBhăy a răspuns:

Pai...in primul rand,daca spune la toaaata clasa inseamna ca se lauda,adica inseamna ca si ea te placewinking si ar fi bine sa ii spui acum,pentru ca poate venii altu mai indraznet ca tine, ea o sa se indragosteasca de el si pe urma vei regreta ca nu iai spus niciodata ceea ce simti! Spune-i acum ce simti pentru eapana nu va fi prea tarziu, fii indraznet, fetelor le plac astfel de baieti, si daca nu te place...asta e, viata merge inainte :*

| LuffyPirateKing explică (pentru FloryBhăy):

Sa stii ca am 12 ani sad.ALT RASPUNSS!