| Alexandrumrz a întrebat:

Mie imi place de o fata din clasa mea dar nu stiu cum sa ii cuceresc inima funda pentru raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ia aminte la sfaturile de aici,
https://gadict.com/cum-cuceresti-o-fata-care-ti-place-t27399.html
Te pup!

8 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Daca vrei sa ii cuceresti inima sigur nu o sa o cuceresti din ce iti zice lumea pe TPU

| AllyutSsa a răspuns:

Buna.
Nu sti cum sa ii cuceresti inima?
Incearca sa te apropii de ea, sa o cunosti, sa te cunoasca si dupa treci la actiune rolling on the floor
Daca sunteti si colegi presupun ca nu iti va fi atat de greu. Doar incearca sa te apropii de ea, iar daca ei ii va placea de tine nu va fi greu, ia-o usor happy
Si oricum sa nu o lasi pe ea sa faca primul pas pentru ca nu se va intampla, tu esti baiatul!
Succes happy

| marya868686 a răspuns:

Spune-i ca-i sexy si se va inrosi in obraji happy

| Alexandrumrz explică:

Ha ha hahahahahahahhahahahahahahahahaha verry funny
asta nu e o gluma

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrumrz explică (pentru ab7ra7xa7ss):

Greu de spus dar simt ceva puternic pentru ea

Răspuns utilizator avertizat
| Kyra18 a răspuns:

Poti sa-i spui sau sa te apropi putin de ea adica sa vb sa i ceri numarul de telefon fai cinste cu o inghetata sau suc dar sa iei o prietena dea ei cu voi asa si te pui bine cu ea ca numa asa ai sanse