| LawlietL886 a întrebat:

Mie îmi place de o fată. Ea ma vrea, dar i-a plăcut de un tigan înainte. Vreau o relație cu ea, dar nu suport ideea cu țiganul. Ce fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce a fost a fost si este de domeniul trecutului. Daca consideri ca orice ai face vei ramane permanent marcat de trecutul ei, cel mai indicat ar fi sa renunti inca de pe acum la ea fiindca mereu va fi ori un motiv de repros sau pentru tine unul de insatisfactie. Gandeste-te bine inainte de a intr-o relatie care s-ar putea "deteriora" pe parcurs in mod iremediabil si in final sa provoace rani inutile, greu de vindecat sau niste cicatrici permanente pe intreaga viata.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trecutul fiecaruia face parte integranta din el. Daca nu o poti accepta si iubi integral, cu trecutul ei cu tot, fie nu o meriti, fie nu te merita. In nici un caz nu poti face absolut nimic, trecutul nu dispare.