| Andreeea7 a întrebat:

Hei! Am o problema! (Sunt fata) și la mine in clasa, 3 băieți m-au plăcut și i-am plăcut și eu și nu pot sa zic ca am fost împreuna cu ei, ca nu ne-am sărutat sau ieșit la întâlniri,un fel de caca. Ma rog, un țigan de la mine din clasa ma tor înjură (in batjocora,nu ca ma urăște) in pauze și in ore tot arunca după mine cu pietre,hârtii,corcodușe,mere,etc. La o ora de educație când făceam încălzirea,el și un alt coleg ma tot făceau c*rva și aruncau cu pietre după mine,și ma vedea un băiat de care îmi place și nu vreau sa își facă o impresie proasta despre mine. Ce sa fac cu țiganul ala sa ma lase împace?(PS nu ii pot spune dirigintei ca așa o sa continue mai tare, vreau sa o rezolv fără Adulți) și cum sa fac ca cei 2 colegi sa nu ma mai facă c*rva și ceilalți sa nu ii creadă? PLS help!

Răspuns Câştigător
| Fancyuiop a răspuns:

Pune-l la punct cum trebuie, împreună cu alte colege. Zii cv "de dulce" și tu.Dă-i o palmă peste cap.

5 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Pari sa fii destul de populara. Fa-ti prieteni in clasele mai mari si lasa ei sa "vorbeasca" cu el.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Invita-l pe tigan la un suc laughing

| CristiGoodRRR a răspuns:

Poti sa le spui parintilor tiganului, cum se comporta fiul lor la scoala...