| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de o fata mai mare cu 3 ani decat mine. Eu i-am spus acum vreo 6 luni pe mess ca o plac apoi am iesit. Cand ne intalnim la scoala eu ii zic intotdeauna,, buna" si ii zambesc dar ea nu imi zambeste, si daca nu o salut eu nu ma saluta nici ea. Ce se fac? Oare ma place?

3 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Nu. nu te place
mai multe detalii iti poate da un baiat kongerik sau asa ceva
si oricum si eu daca as fi in locul ei nu ti.as da atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vrea sa te faca sa te simti prost. dar oricum nu vrea nimic de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ea a fost mic si la 20 de ani si 23 nu e mare diferenta crede-ma si eu am o fata care ma iubeste si eu sunt mai mic ca es cu 3 ani