| OlgaLalea a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar pentru el eu sunt un nimeni.El pur si simplu nu ma baga deloc in seamadar as vrea sa stiu cum sa il fac sa ma placa.Ma puteti ajuta? Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Of draga mea, dragostea cu forta nu se face! Daca el nu te place, asta e! Sunt o multime de baieti in lumea asta! Adica nu stiu incearca sa te faci placuta in preajma.lui,adica la mine a mers...de exemplu cand sunt pe langa el zambesc mult, si nu ii dau prea multa atentie.Dar cand mai trag cu ochiul la el numai la mine se uita:*
Sau date interesata de ce ii place luiwinking
Dar daca el chiar nu te baga in seama asta e! Nu se merita sa plangi pentru un baiat, lasa-i pe el sa planga dupa tine!
Sper ca ti-am fost de folos!
Succes! happy

6 răspunsuri:
| ayana13 a răspuns:

Fa te placuta in jurul tau.incearca in felul asta sa i captezi atentia.chiar daca tu nu observi el in timp te va indragi si iti va arata.fa te placuta in sensul a fi amuzanta de gasca plina de viata. daca tu stai in umbra sau stai cu un grup nepotrivit nu ai sanse...totul depinde sa fi tu insati radiand.

| hhhapciuuu a răspuns:

Afirma-te du-te la el saluta-l, sau, fate frumoasa, date cu mult parfum si cand treci pe lanaga el iti v-a simti mirosul, razi la glumele lui, daca ii place se faca pe nebunul, joaca-te cu el, alearga-l, va merge happy

| deya100 a răspuns:

Ai putea fi foarte glumeta pe langa el iar daca el rade la glumele tale sigur te va remarca!winking
Dar daca nu se schimba nimic si el chiar nu te place v-a trebui sa treci si tu cu vederea deoarece nu poti obliga pe nimeni sa te placa, corect? Poti fii o prietena foarte buna! happy
Bafta!

| darius1001 a răspuns:

Cand treci pe langa el bagate in seama dar sa fi totusi amuzanta.

| o0DarKneSs0o a răspuns:

Pai baga-l tu in seama nu fii rusinata treci peste aceasta stare si incearca sa vb cu el despre orice si daca va vedea ca esti de treaba se va atasa un pic mai mult funda?

| kim33 a răspuns:

Intai cauta sa faceti prieteni comuni nu te mai uita dupa el fii indiferenta schimba lukul fa sa se uite el dupa tine happy