| Iullya_iully_1996 a întrebat:

Mie imi place de un baiat, dar problema este ca el are 22 de ani si eu 14. Prietenul lui cel mai bun mi-a zis aseara ca a discutat cu el tema " FETE " si m-a bagat si pe mine in discutie el i-a raspuns ca " Da mai, e foarte frumoasa, dar e mica ". Prietenul lui simte ca ii ascunde ceva si i-a zis`o cu atentie. Mi-a mai zis ca ar trebui sa il intreb eu scurt si la obiect. Dar mie imi e teama.Cand se uita la mine el zambeste discret si ii stralucesc ochii si cand ne vedem el vine primul la mine si ma saruta ( pe obraz ) cat mai aproape de buze. Cand am vrut sa il sarut, parca ma ignora si am zis ca renunt. In seara aceasta nu m-a prea bagat in seama si a venit vorba de o fata si el a zis ca nu o cunoaste si eu nu stiu ce sa fac.Adica sa incerc sa il intreb /nu il intreb.Sa il sarut sau nu?

Urgent.! Daun fundita :*.

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Atunci poti incerca sa faci tu primul pas, niciodata nu poti sti ce se va intampla.happy

14 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa faci tu primul pas.asta ar arata ca esti dispusa sa faci orice pentru el si ti-ar cere stii tu ce.

| dia200 a răspuns:

Ii o diferenta destul de mare intre voi.8 ani ii multel le varta aia o trecut prin multe iar tu inca nu.dar totus nu e inposibil... vorbeste cu el asa ca amici si deschidetzi mai multe subiecte iar apoi zii aza ca o gluma ca daca tie tziar placea de el ce ar zice ...bafta

| Sadop a răspuns:

Foarte cunoascuta mi-e situatia.
Da! Normal! Spune-i ce simti! Spune-i ca-l placi! Daca il cunosti si crezi ca nu e genul care sta cu fete pentru sex, de ce nu?
Poate se infiripa ceva. Dar ai grija.
Daca ai ocazia spune-i saruta-l.
Daca zici ca-l placi, mai tarziu vei regreta daca n-o faci acum, cand poti.

| e7d7n7 a răspuns:

Cautăţi mă unu de vârsta ta şi lasă prostiile.

| Iullya_iully_1996 explică (pentru e7d7n7):

Nu inteleg care este problema ta. Adica eu am scris doar pentru sfaturi.winking! Stiu asta dar eu nu ii pot comanda inimei mele draga/ul mea/meuwinking!

| h3r a răspuns (pentru Iullya_iully_1996):

Dar nici penisului său nu-i poți comanda.
Adică, dacă e să fie, o să fie pentru asta.
Singur a spus că ești prea mică.

| Iullya_iully_1996 explică (pentru h3r):

Se vede ca nu stai cu baietii. Deci daca un baiat vrea sa faca sex cu o fata, el o face doar daca ea vreawinking!

| h3r a răspuns (pentru Iullya_iully_1996):

Sigur.
Dacă ele nu vor, le prostește și tot vor vrea.
Așa vei ajunge și tu, însă mi-e că o să fie cu inițiativă.

| e7d7n7 a răspuns (pentru Iullya_iully_1996):

"Deci daca un baiat vrea sa faca sex cu o fata, el o face doar daca ea vrea"
Te-ai uitat prea mult la Pariu cu viaţa sau? De unde ai tras concluzia asta?
Un băiat face sex cu o fată dacă o prosteşte, şi crede-mă că fetele astea mici ca tine sunt foarte uşor de prostit.

| 48KRazvan a răspuns (pentru e7d7n7):

Deacord 100% cu tine, toate fetitele de 13-14 ani vor prieteni de 18+ fara sa se gandeasca ca isi distrug copilaria. Dupa te mai iau si cu tupeul lor de mari "smechere" ca: "Asa imi zice inima", daca ar afla maica-sa sau taica-sau ar fi vai de ea.Te sustin e7d7n7.

| madalinamadu a răspuns:

Daca va vedea ca ti asa mult la el posibil ca dupa sa te foloseasca, deci asteapta sa faca el primul pas. Daca te place cu adevarat nu cred ca va tine cont de varsta...happy

| Iullya_iully_1996 explică (pentru madalinamadu):

Si eu m-am gandit la aceasta varianta, dar el e mai timid de felul lui laughing. Si. E cam greu sa spuna ca vrea sa fie cu mine. Si nah. rolling on the floor.

| madalinamadu a răspuns (pentru Iullya_iully_1996):

Atunci poti incerca sa faci tu primul pas, niciodata nu poti sti ce se va intampla.happy

| olivikkka a răspuns:

Sincer eu sunt de parerea ca baiatul trebuie sa umble dupa fata si sa faca primul pas, insa pina la urma nu ai nimic de pierdut poti macar sa aduci vorba de departe si vezi ce zice el si de acolo te orientezi tu, bafta

| JusTLiVe a răspuns:

laughing eu zic ca aceste fete care sunt minore si vor sa fie impreuna cu alte persoane majore o fac din plictiseala doamne stiu unii care au fugit de acasa cu prietenu de 40 de ani si ea are doar 12.