| barosanu69 a întrebat:

Azi o sa ma intalnesc cu o fata pentru prima data, apoi o iau la mine acasa sa facem sex. Cand ne vedem prima data ce ar trebui sa fac, sa o sarut pe buze, sa ne pupam pe obraz sau deloc?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata aia merge de prima ora acasa cu tine, pentru sex, cel mai probabil este o prostiutuata si te sfatuiesc sa nu o saruti pe gura, sa nu iei cine stie ce boli.
Nu uiat sa folosesti prezrevativul, chiar si pentru sexul ora atat al tau, cat si al ei, ca sa nu regreti mai tarziu.

| alina2k18 a răspuns:

laughing lol
E de pe centura fata?

| barosanu69 explică (pentru alina2k18):

Nu, e de pe Facebook laughing

| Doja a răspuns:

Deci de pe centura internetului.

| Quassaar a răspuns:

Barosane69...treci direct la fapte. Pupatul este pentru începători?

| kono69 a răspuns:

Va pupati pe obraz