| DejaVuDoc a întrebat:

Salut, eu si cu prietena mea avem 8 luni impreuna, ne vedem des si cand ne vedem ii place sa fim retrasi, doar noi 2, ii place sa stea la mine in brate dar nu pe spate sau cu picioarele intr-o parte, stiti voi, cu fata la mine, cu bratele incolacite in jurul gatului meu, si cu picioarele cateodata incolacite la fel dar in jurul soldurilor, o sarut pe gat, pe piept, obraz, buze, in zona claviculei sau nu stiu cum sa zic, insa, nu este multumita, zice ca pot face mai multe, insa nu ma lasa sa o sarut pe sani sau ceva mai de genu, o ating cat pot de mult pana ma opreste ea (intrec o "bariera"), cum as putea sa o "stimulez" in limitele normale? Fara sa ma afund foarte mult intr-o tema sexuala?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Vrea mai multe dar nu te lasa sa o atingi?! Se contrazice singura! Ii spui clar:daca vrei lasa-ma sa pun mana.

9 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Pai cand te opreste nu te lasa fii mai animalic o sa ii placa la nebunie rupe-i urechile alea ceafa dai in gura

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns (pentru Memecy):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Asta-i buna!

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Cred ca de fapt problema nu este la tine, ci la ea. Daca esti romantic si dragut nu-i convine. Daca vrei sa devi nesimit nici asa nu-i bine.De fapt nici ea nu stie ce vrea.

| grab a răspuns:

Cu un briceag ai incercat?

Pune-o sa isi deseneze pe piele cu markeru "aria" ta permisa ca sa stii si tu cum iti dozezi efortul.

Bafta!

| BLeur a răspuns:

Dacă nici măcar nu te lasă, cum poate să zică; ' poţi mai mult '? raised eyebrows.

| BSwwatch a răspuns:

Nu tu ai o problema, ea este problema, cum poate spune ca; poti mai mult, cand ea nu te lasa sa arati mai mult?! Bariera pe care a creeato ea este o bariera fara rost!

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Probabil e cumva genul mai rusinos? Ca nu toate fetele lasa pe baieti asa de repede sa le atinge partile fine..Ca mine de exemplu... Nu suport.E mai bine sa fii mai precaut.Prea te grabesti. Mai ai timp. las-o sa se acomodeze cu tine.

| justsummer a răspuns:

Stiai ca lobul urechii are foarte multe terminatii nervoase si daca o saruti ceva mai insitentent acolo in timp ce ii soptesti cand de mult o iubesti o sa reusesti sa o exciti si e posibil sa fie indecisa daca vrea sa depasiti o anumita limita sau nu.

| UngUrU777 a răspuns:

Hmm dificil!