| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat de la tara, dar e cu un an mai mic decat mine.Nu stiu daca ma place, dar as vrea sa stiu.Cand ma duc pe la el ma duc cu fratele meu mai mic care se tot joaca pe la el.Cand e la calculator ii arata fratelui meu pe ce jocuri se joaca si ma intreaba daca imi plac.Cand se joaca fotbal ma tot intreaba daca vreau si eu sa ma joc dar normal eu nu vreau, asa ca il alege pe fratele meu, nu pe fratele lui.In fiecare zi ne dam cu rolele pe strada si cand cad ma ajuta sa ma ridic... mi-a facut rolele sa mearga mai repede si sa nu se auda fara sa vreau. Dar mie mi-e cam rusine sa il sun si sa il invit la suc...Cum sa stiu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Pai pan aci e doar o prietenie.Dar ia-l odata de oparte la o plimbare undeva singuri si intreaba-l dac a place de tine happy

4 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

E si intreabal.Singurica gindestestete cum sa mai afli.Cine stie ce lumea iti va spune.Mai bine singurica.Ce vei pierde nimic.E si intreaba-l si gata.Stii cum se spune mai bine sa-ti para rau pentru ce ai facut decit pentru ce nu.Asa ca incearaca.

| Crazyfish a răspuns:

Parca ai 5 ani!
Spune-i ma, ca ce simpatic iti e si ce-ti place cu rolelele astea care ti le-a aranjat asa fain,sa vezi ce se umfla in toate penele!
Si, clar ca te place, nu fii fleata!

| Aesir a răspuns:

Un an in plus nu inseamna nimic fii sigura de astawinking

| Lorena55 a răspuns:

Oare pe el il intereseaza ca sunt mai mare?