| Glazzzen1610 a întrebat:

Mie imi place de un baiat. i-am spus unei prietene si dupa i-a spus la prietenii lui si acum stie toata clasa. nu vreau sa stie ca-l plac, nu e momentu sa -i spun.
Ce sa fac?
Va

Răspuns Câştigător
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Acum nu ai mai putea face nimic, decat sa-ti asumi cele spuse! Data viitoare gandeste-te de 2 ori inainte de a face o confesiune si mai ales alege-ti mai cu grija persoanele in care ai incredere.
Asta e. Daca vestea nu a ajuns inca la el, probabil va ajunge in curand.Asuma-ti chestia asta ca nu e sfarsitul lumii. Tot raul inspre bine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand vorbesti prostioare trebuie sa accepti si urmarile neplacute. E timpul sa taci pentru o vreme.

Răspuns utilizator avertizat
| anastasia2014 a răspuns:

Din cate am inteles deja stie cam toata lumea, e clar ca a ajuns si la urechile lui